Досягнення

Досягнення 2015-2016н.р.:

1.Рогацький Іван (23 – 27.12.2015) – 1 місце на чемпіонаті України з лижних гонок на дистанції 1,6 км вільним стилем, спринт.

2.Рогацький Іван (23 – 27.12.2015) – 1 місце на чемпіонаті України з лижних гонок на дистанції 1,6 км класичним стилем, спринт.

3.Допта Богдана – Майстер спорту України з спортивної гімнастики.

4.Команда ФК «Педліцей» - 1 місце у турнірі до дня зародження футболу.

5.Команда ФК «Педліцей» - 1 місце у турнірі 107 – річниці від Дня народження Степана Бандери.

6.Муравська Руслана – 1 місце у чемпіонаті області з легкоатлетичного кросу.

7.Підлипчук Олександр (14-15.01.2016 р.) – 1 місце у потрійному стрибку у чемпіонаті області з легкої атлетики.

8.Команда ФК «Педліцей»(лютий 2016) - 1 місце у чемпіонаті області з футзалу серед юнаків 1999-2000 р.н.

9.Команда ФК «Педліцей»(квітень 2016) - 1 місце у ХХ спортивних іграх Тернопільщини з футболу.

10.Підлипчук Олександр (22-23.04.2016 р.) – 1 місце у естафетному бігу у чемпіонаті області з легкої атлетики серед чоловіків.

11.Підлипчук Олександр (22-23.04.2016 р.) – 1 місце у потрійному стрибку у чемпіонаті області з легкої атлетики серед чоловіків.

12.Підлипчук Олександр (22-23.04.2016 р.) – 1 місце у бігу на 200 м у чемпіонаті області з легкої атлетики серед чоловіків.

13.Команда ФК «Педліцей» (квітень 2016) – 4 місце у  Кубку Єдності.

14.Підлипчук Олександр (14-15.05.2016 р.) – 1 місце у бігу на 200 м у чемпіонаті області з легкої атлетики серед юнаків.

15.Команда ФК «Педліцей» (травень 2016) – 1 місце у Міжнародному турнірі в Польщі.

16.Команда ФК «Педліцей» (червень 2016) – 1 місце у чемпіонаті області серед юнаків 2000 р.н.

 

Досягнення 2016-2017н.р.:

17.Хомко Микола (30.09. – 01.10.2016р.) – 3 місце у бігу 800 м у  чемпіонаті області з легкої атлетики серед юнаків.

18.Шептицька Тетяна (30.09. – 01.10.2016р.) – 3 місце у стрибку в довжину  у  чемпіонаті області з легкої атлетики серед дівчат 2001-2002р.н.

19.Шептицька Тетяна (30.09. – 01.10.2016р.) – 2 місце у бігу на 100 м  у  чемпіонаті області з легкої атлетики серед дівчат 2001-2002р.н.

20.Муравська Руслана (30.09. – 01.10.2016р.) – 1 місце у стрибку в висоту  у  чемпіонаті області з легкої атлетики серед дівчат 2001-2002р.н.

21.Муравська Руслана (30.09. – 01.10.2016р.) – 2 місце у стрибку в висоту  у  чемпіонаті області з легкої атлетики серед дівчат 1999-2000р.н.

  1. Команда ФК «Педліцей» - 2 місце у чемпіонаті області з туризму.

23.Чопик Ярослав (22-26.10.2016р.) – 1 місце з футболу у змаганнях «Шкіряний м’яч» серед школярів 2000 р.н.

24.Команда ФК «Педліцей» (листопад 2016) – 1 місце з футзалу у ХХІ Спортивних іграх Тернопільщини серед юнаків.

25.Допта Богдана (30.11.-02.12.2016 р.) – 3 місце  у відкритій першості м. Тернополя зі спортивної гімнастики.

26.Команда  «Педліцей» (21.11.-25.11.2016 р.) – 2 місце у чемпіонаті м.Тернополя з волейболу.

27.Підлипчук Олександр (4.01.2017 р.) – 2 місце у бігу на 60 м у чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків 2000 р.н. м. Запоріжжя.

28.Команда  «Педліцей» (10.03. – 01.04.2017 р.) – 2 місце у міжнародному турнірі з футболу «Весняні ластівки» Буковина 2017 серед юнаків 2011 р.н. м.Чернівці.

 

.

 

 

Досягнення 2017-2018н.р.:

29.Семеляк Олександра (22.10.2017 р.) – 1 місце зі спортивного туризму.

30.Семеляк Олександра (17-19.11.2017 р.) – 1 місце на обласних змаганнях з техніки пішохідного туризму в закритому приміщенні.

31.Гнатів Віктор (03.10.2017р.) – 2 місце у чемпіонаті області з легкої атлетики серед юнаків з бігу на 800 м.

  1. Гнатів Віктор (07.10.2017р.) – 2 місце у чемпіонаті області з легкоатлетичного кросу серед юнаків на дистанції 2000 м.

33.Гаврилишин Євген (1-2.12.2017р.)­ – 3 місце у стрибках в довжину.

34.Муравська Руслана (1-2.12.2017р.) – 2 місце у стрибках в довжину.

  1. Муравська Руслана (1-2.12.2017р.) – 1 місце у стрибках в висоту.

36.Команда Педліцей (1-2.12.2017р.) – 1 місце з футзалу у ХХІІ Спортивних іграх школярів з футзалу серед юнаків.

37.Даниленко Олена (22.10.2017р.) – 3 місце з пішохідного туризму.

38.Даниленко Олена (04.11.2017р.) – 3 місце з спортивного туризму.

39.Даниленко Олена (04.11.2017р.) – 2 місце з спортивного туризму, дистанція «Смуга перешкод».

40.Команда Тернопільського педагогічного ліцею (23-24.09.2017р.) – 2 місце у чемпіонаті міста Тернополя з спортивного туризму.

41.Павлінський Юрій (03.10.2017р.) – 3 місце у чемпіонаті області з легкої атлетики зі стрибків у довжину.

42.Боднарчук Назар (13.12.2017) – 2 місце з кульової стрільби.

43.Буженін Даниїл (21-22.09.2017) – 2 місце з легкої атлетики серед юнаків по бігу на 100м.

44.Буженін Даниїл (21-22.09.2017) – 1 місце з легкої атлетики серед юнаків по бігу на 200м.

45.Буженін Даниїл (26.09.2017) – 1 місце з легкої атлетики по стрибках в довжину.

  1. Буженін Даниїл (08-09.12.2017) – 1 місце з бігу на 60м.

47.Гнатів Віктор – 1 місце з бігу на 1000 м.

  1. Гнатів Віктор – 1 місце з бігу на 400 м.

49.Маньовський Сергій – 3 місце з армреслінгу.

50.Семеляк Олександра (01-04.03.2018 р.) – 1 місце з пішохідного туризму.

51.Семеляк Олександра (17.03.2018 р.) – 1 місце з спортивного туризму.

52.Муравська Руслана (22-24.03.2018) – 2 місце з легкої атлетики на чемпіонаті Європи серед спортсменів з вадами слуху.

53.Команда ФК «Педліцей»(грудень 2017) - 1 місце у ХХІІ спортивних іграх Тернопільщини з футзалу.

54.Боднарчук Назар (грудень 2017) – 2 місце з кульової стрільби.

55.Команда педліцею – 1 місце у змаганнях юних рятувальників за програмою Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки»

  1. Команда педліцею – 2 місце з туризму у смузі перешкод.

57.Даниленко Олена (26-29.04.2017) – 1 місце у чемпіонаті області з туризму.

58.Войтович Соломія (18-19.05 2018р.) – 2 місце у чемпіонаті області з легкої атлетики з бігу на 200 м.

 

Досягнення 2018-2019н.р.:

59.Команда ФК «Педліцей»  – 1 місце з футзалу у ХХІІІ Спортивних іграх Тернопільщини серед юнаків.

60.Творча група ліцеїстів 11-х класів- 1 місце у міському етапі Всеукраїнської виставки – конкурсу «Замість ялинки зимовий букет».

61.Буженін Данило (19 – 20.12.2018р.) – 1 місце у легкоатлетичному турнірі у бігу на 500м.

62.Гнатів Віктор (28-30.01.2019р.) – 3 місце у чемпіонаті України серед юнаків з бігу на 2000 м.

63.Муравська Руслана – 2 місце з легкої атлетики у стрибках у висоту.

64.Команда ФК «Педліцей»  – 1 місце з футболу у ХХІІІ Спортивних іграх Тернопільщини серед юнаків.

 

 

 

Досягнення 2019-2020н.р.:

 

65.Костецький Назар (21 вересня 2019 р.) – 2 місце  на відкритому чемпіонаті Тернопільської області з Кіокушин – кан карате –до.

  1. Команда Тернопільського педагогічного ліцею (28-29.09.2019р.) – 2 місце у чемпіонаті м.Тернополя серед старших юнаків присвяченого Всесвітньому дню Туризму з спортивного (пішохідного) туризму.
  2. Пелехатий Денис та Цапай Марян стали кандидатами в майстри спорту з спортивного туризму.
  3. Сіканович Катерина ( 5 жовтня 2019р.) – 3 місце у відкритому чемпіонаті України з Кіокушин – кан карате –до у розділі (Куміте).

69.Костецький Назар (1-3 листопада 2019р.) – 2 місце у Всеукраїнському турнірі з Фрі – Файту.

70.Сіканович Катерина (8-10 листопада 2019р.) – 1 місце у навчально-методичному турнірі у м.Києві з Кіокушин – кан карате –до.

71.Сіканович Катерина (23-24 листопада) – 3 місцена міжнародному турнірі у Польщі з Кіокушин – кан карате –до у розділі (Куміте).

  1. 72. Команда Тернопільського педагогічного ліцею (30 листопада 2019р.) – 3 місце у XXIV Спортивних іграх школярів Тернопільщини з футзалу серед юнаків І –ІІІ ступенів.

73.Фецак Назар – 1 місце у чемпіонаті України з біатлону.

74.Павлюк Михайло - 1 місце у чемпіонаті України з біатлону.